Subwoofery

EXPERIENCE I

Głosnik 15 cali
Subwoofer aktywnyWzmacniacz klasy D
KonstrukcjaTRANSMISSION LINE
Pasmo przenoszenia15 Hz - 70 Hz
Dolna częstotliwość graniczna70 Hz - 48 dB/okt 
Moc znamionowa RMS500 Wat
Waga92 kg
Wymiary (wys. x szer. x gł.)168 x 45 x 45 cm
Powstanie tej serii subwooferów jest owocem wielu lat budowania zestawów głośnikowych, w których w większości za niskie częstotliwości odpowiadał układ z linią transmisyjną, lecz zawsze był aplikowany w pełnopasmowym zestawie głośnikowym. Po latach doświadczeń poszliśmy w stronę systemów z oddzielnym aktywnym basem, który jest łatwiej zsynchronizować z pozostałą częścią pasma akustycznego w różnego typu pokojach i ustawieniach całych systemów audio. Dowolność ustawień subwoofera zależy od upodobań estetycznych odbiorcy oraz od potencjału pomieszczenia, w którym słuchamy muzyki. Subwoofery Experience ze względu na dość spore gabaryty zaprojektowano z myślą o ustawieniu ich w narożnikach pomieszczenia odsłuchowego, gdyż w takim ustawieniu - w wypadku mniejszych pomieszczeń - nie dominują wizualnie.
Wykończenie subwooferów może mieć (na żądanie klienta) różne kolory i być z różnych materiałów, np. szkła, drewna, skóry, imitacji kamienia. Wykonujemy też subwoofery do zabudowy. 
System głośnikowy z obudową typu linia transmisyjna brzmi naturalnie, gdyż brak nagromadzenia ciśnienia za głośnikiem, praca membrany oraz układu magnetycznego jest liniowa. Parametry podatnościowe głośnika nadającego się do obudów labiryntowych są idealne do przenoszenia bardzo niskich częstotliwości z referencyjną dynamiką, dzięki stratnemu układowi linii transmisyjnej, która jest zbliżona do obudów zamkniętych. 
Dopełnieniem projektu jest aktywne sterowanie niskimi częstotliwościami wzmacniaczami klasy D z cyfrową filtracją sięgającą 48 dB/oktawę. Tak skonstruowany system niskotonowy ma zminimalizowane zniekształcenia, szybki głęboki i lepiej zdefiniowany bas. 
Wrażenia odsłuchowe naszego systemu omnipolarnego z tak nisko przenoszącym basem i niewiarygodną dynamiką w całym paśmie są niezapomniane.

EXPERIENCE II

Głosnik 15 cali
Subwoofer aktywnyWzmacniacz klasy D
KonstrukcjaTRANSMISSION LINE
Pasmo przenoszenia19 Hz - 70 Hz
Dolna częstotliwość graniczna70 Hz - 48 dB/okt
Moc znamionowa RMS600 Wat
Waga100 kg
Wymiary (wys. x szer. x gł.)166 x 43 x 43 cm
Adres :

AUDIO ART TECHNOLOGY 
ul.Pocztowa 6
59-220 Legnica
Polska

Kontakt :

tel. +48 792 018 532

email :audioarttechnology@wp.pl