Systemy głośnikowe pełnopasmowe

LOGOS DB & EXPERIENCE I

Subwoofer aktywnyWzmacniacz klasy D
KonstrukcjaTRANSMISSION LINE
Konstrukcja LOGOS DBVARIOVENT
Pasmo przenoszenia systemu15 Hz - 25 000 Hz
Częstotliwości podziału systemu70 Hz / 2200 Hz
Moc znamionowa RMS systemu220 Wat
Efektywność87 dB
Wymiary kolumny satelitarnej (wys. x szer. x gł.)1250 x 370 x 370 mm
Wymiary subwoofera (wys. x szer. x gł.)1680 x 450 x 450 mm
Ciężar kolumny satelitarnej34 kg
Ciężar subwoofera97 kg
Kiedy projektowaliśmy nasze głośniki, chcieliśmy stworzyć obudowę, która eliminuje większość niechcianych i szkodliwych zjawisk elektroakustycznych. W rezultacie opracowaliśmy jedną z najbardziej zaawansowanych technologii wytwarzania obudów z wykorzystaniem materiałów kompozytowych.
Ideą tej serii było odtworzenie w pełni trójwymiarowego dźwięku dzięki użyciu luster akustycznych. Dźwięk jest odtwarzany poziomo w 360 stopniach. W efekcie mamy kolumny, które oferują niewiarygodną głębię, przestrzeń i naturalne brzmienie instrumentów. Dużą zaletą tego typu zestawów jest bardzo łatwe rozmieszczenie w nietypowych pomieszczeniach czy salonach o różnych kształtach i uzyskanie naturalnej i dobrze zdefiniowanej głębi obrazu muzycznego. Warto podkreślić, że słuchacz nie musi siedzieć centralnie, między lewą a prawą kolumną. Rozmieszczenie aktywnego subwoofera czy subwooferów jest też z bardzo dużą tolerancją swobody w stosunku do systemu satelitarnego i ta odległość wynosi dla głośników LOGOS DB cztery metry. 
Jest niewiele zestawów głośnikowych na świecie, które mogłyby konkurować z takim systemem głośnikowym, składającym się z satelit omnipolarnych LOGOS DB wraz z jednym lub dwoma subwooferami serii Experience, które opracowaliśmy do reprodukcji niskich częstotliwości. System z niskimi rejestrami odtwarzanej muzyki doskonale oddaje wielkość obrazu sceny muzycznej z niesamowicie naturalnym kolorytem poszczególnych instrumentów. 
Wrażenia odsłuchowe naszego systemu omnipolarnego z tak nisko przenoszącym basem i niewiarygodną dynamiką w całym paśmie są niezapomniane.
Adres :

AUDIO ART TECHNOLOGY 
ul.Pocztowa 6
59-220 Legnica
Polska

Kontakt :

tel. +48 792 018 532

email :audioarttechnology@wp.pl